sklep elewacje promocje

Kontakt

BUDPOL MATERIAŁY BUDOWLANE
Biuro sprzedaży
ul. Krakowska 46
33-113 Zgłobice
  • tel: 014 67 41 219
  • tel: 014 67 43 124
  • tel/fax: 014 67 43 124
  • tel.kom : 0 508 113 492

Skype:Skype budpols.c.
email : biuro@budpol.info

Materiały Budowlane Budpol Tarnów s.c.

O Firmie

robotnicy Serdecznie witamy , jesteśmy pewni że znajdziedzie tu Państwo wszystko czego potrzebujecie do budowy, remontu lub wykończenia Waszego budynku czy mieszkania.

Cechą która wyróżnia Budpol jest profesjonalna obsługa Klientów. Zapewniamy naszym Gościom fachową opieką, pomagając im w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem i zakupem naszych produktów. Zapraszamy do lektury naszej strony www jak również odwiedzenia naszej siedziby gdzie w milej atmosferze proponujemy skalkulowanie potrzebnych ilości materiałów, porównanie ofert poszczególnych producentów, wybranie najkorzystniejszych rozwiązań zarówno pod względem technologicznym jak i cenowym

Oprócz bogatej oferty artykułów prowadzimy także bardzo korzystną sprzedaż ratalną. Dzięki połączeniu najwyższej jakości oferowanych towarów i usług z niskimi cenami, fima zyskała uznanie wśród Klientów nie tylko na rynku lokalnym ale i w całej małopolsce.

Obejmujemy swym zasiegiem powiat tarnowski , brzeski, wielicki, bocheński, krakowski, dąbrowski, limanowski, nowosądecki, gorlicki oraz dębicki. Oferujemy transport naszych produktów do miejscowości położonych w wymienionych powiatach i serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem materiałów budowlanych w bardzo korzystnych cenach do kontaktu z naszą firmą.

rozwód tarnów pomiar czasu pomiar czasu na zawodach kancelaria adwokacka tarnów